2 zwycięstwa w Słomczynie!

AMO Racing Team - Autodrom Słomczyn

21 czerwca 2021 - 2 zwycięstwa w Słomczynie!

Nasza kolekcja pucharów powiększyła się o kolejne dwie statuetki! Bartosz Grzywacz wygrał zawody w Junior Rok GP a Igor Lejko był najlepszy w Senior Rok GP.

To był bardzo udany i gorący weekend na torze w Słomczynie. Przed zawodami dołączyła do nas nowa zawodniczka – Gabi Skrobacz, która zasiliła szeregi kategorii juniorów. Pierwszy solidny dzień wyścigi finałowe kończyła w połowie stawki, ale w drugim miała pecha (nie ukończony finał nr 3) i zawody podsumowała ostatecznie 15 miejscem.

O podium otarł się także Olek Wójcicki (również Junior Rok GP), który był szybki w sobotę, ale kilka błędów jakie popełnił w niedzielę spowodowało mały spadek i ostatecznie sklasyfikowany został na 4 miejscu. Jakub Jarosz ciągle zdobywa doświadczenie i tym razem wywalczył solidne 5. miejsce w Senior Rok GP.

Teraz kilka dni oddechu i wracamy do Słomczyna. Tym razem będzie to 2 runda Kartingowych Mistrzostw Polski a nasz team pojedzie w kategorii międzynarodowej OKJ.