Podwozia Kartingowe

tonykart-partner-amo

TONY KART

Włoski producent podwozi kartingowych wyczynowych i rekreacyjnych. Jako jedna z niewielu firm, które powstały na początku rozwoju kartingu w Europie w latach sześćdziesiątych. Przetrwała do dziś i jest uważana za elitę w czołówce światowej o czym świadczą zwycięstwa w mistrzostwach Świata i Europy.

kosmic-partner-amo

KOSMIC

Podwozia KOSMIC powstają w oparciu o doświadczenie i know-how grupy OTK. Marka KOSMIC to jakość i oryginalność, z której korzysta m.innymi Karol Basz – Mistrz Świata 2015 oraz wicemistrz Świata i Europy 2016. Podwozia KOSMIC są cenione przez wielu kierowców i na arenie międzynarodowej odgrywają dużą rolę.

ln_kart

LN KART

Należąca do grupy OTK marka LN Kart sygnowana jest inicjałami znakomitego kierowcy Lando Norris. Podobnie jak Tony Kart, czy KOSMIC podwozia te tworzone są z niespotykaną precyzją i jakością znaną z innych podzespołów grupy OTK.

exprit-partner-amo

EXPRIT

EXPRIT jest synonimem młodości, temperamentu i determinacji. Podobnie jak KOSMIC, czy LN podwozia EXPRIT cechują się najwyższą jakością wykonania a dołączone akcesoria OTK sprawiają, że są chętnie wybierane przez kierowców.

eos_logo

EOS

Marka EOS to najmłodsza marka z grupy OTK. Podobnie jak KOSMIC, czy LN podwozia EOS cechują się najwyższą jakością wykonania a dołączone akcesoria OTK sprawiają, że są chętnie wybierane przez kierowców.

Masz pytania?  Potrzebujesz pomocy?  Zapraszamy do kontaktu.