Rok Cup Poland na Moto Show w Krakowie

Moto Show - Kraków

21 maja 2018 - Rok Cup Poland na Moto Show w Krakowie

Miniony weekend to także nasza obecność na targach Moto Show w Krakowie. Co ciekawe byliśmy jedyną profesjonalną serią kartingową, która miała swoje stoisko tym roku na targach. Wielu różnorodnych wystawców, kilka ciekawych premier, pokazy driftu, tuningu a także obecność Rafała Sonika i Gosi Rdest – w jednym wielkim skrócie – każdy mógł znaleść coś dla siebie…

Nas oczywiście najbardziej interesowały sprawy kartingowe i szerzenie świadomości, czym różni się profesjonalny sport kartingowy od tego amatorskiego i jak w ogóle można zacząć go uprawiać. Wielu gości było zachwyconych możliwością zobaczenia takiego sprzętu na żywo i w wielu przypadkach była to ich pierwsza taka możliwość. Najmłodszym bardzo przypadł do gustu gokart Franka – przygotowany do kategorii Rok Mini, ale nie brakowało też entuzjastów wśród pełnoletnich gości. Gokart Igora z silnikiem Rok GP robił na prawdę imponujące wrażenie i budził ciekawość nawet u osób, które na codzień uprawiają inny rodzaj motorsportu.

Moto Show - Kraków

Mamy nadzieję, że wszystkim odwiedzającym bardzo się podobało i w niedalekiej przyszłości zobaczymy się na torze. Zawody serii Rok Cup Poland są bezpłatne dla odwiedzających a szczegółowe informacje o serii a także harmonogram rozgrywek dostępny jest na Rok Cup Poland.

Najbliższe zawody odbędą się na torze WallraV Racing Center w Starym Kisielinie k. Zielonej Góry w dniach 2-3 czerwca 2018r.

Zapraszamy!

Moto Show - Kraków