Sukces na otwarcie sezonu

lejko_2

08 kwietnia 2019 - Sukces na otwarcie sezonu

Inauguracyjna runda Rok Cup Poland na długo zostanie zapamiętana. Wszystko za sprawą dobrej jazdy i sukcesów jakie osiągneli zawodnicy naszego teamu. Najlepiej wypał Igor Lejko, który wygrał wszystkie wyścigi całego weekendu i z kompletem punktów stanął na najwyższym stopniu podium w kategorii Shifter Rok.

podium_4

Kacper Nadolski mimo problemów technicznych w kwalifikacjach szybko odrobił straty i w wyścigach finałowych notował coraz lepsze wyniki. Zawody podsumował 2 miejscem w Senior Roku. Bardzo dobrze radził sobie też Olaf Tyrakowski, który otarł się o 2 miejsce w Juniorze. Zabrakło trochę skupienia, ale 4 miejsce na rozpoczęcie sezonu jest też dobrym wynikiem.

olaf_nominacja

Olaf otrzymał także nominację do Akademii Orlen Team. Wszystko za sprawą dobrych wyników w poprzednim sezonie!

Pod naszym namiotem gościliśmy też nowe twarze. Antek Bal ścigał się w Mini Roku i były to jego pierwsze Rokowe zawody. Póki co zawodnik plasował się na końcu stawki, ale osiągane czasy okrążeń są bardzo optymistyczne. Oprócz Antka był z nami także jego brat – Janek – uczestnik pokazów Baby Rok a także Antek Kalabarczyk – uczestnik pokazów Baby Challenge.

amo_1

Kolejne Rokowe zmagania za miesiąc, ale w międzyczasie pojedziemy jeszcze do Włoch. Przed nami Rok Cup Italia i wymagający rywale.