Zgarniamy 3 bilety na Finał Światowy!

Olaf Tyrakowski

31 sierpnia 2020 - Zgarniamy 3 bilety na Finał Światowy!

Ostatni weekend wakacji spędziliśmy na toruńskim Awix Racing Arena, gdzie odbyła się przedostatnia w tym sezonie runda pucharu Rok Cup Poland. Zawody były ważne z matematycznego punktu widzenia. Nie musieliśmy ich wygrać, ale musieliśmy zrobić dobry wynik punktowy, aby zapewnić sobie spokój na ostatniej rundzie i utrzymać prowadzenie w klasyfikacji sezonu. Teoretycznie prosty plan został wykonany i po zakończeniu rundy mogliśmy cieszyć się z osiągniętego w sezonie 2020 wyniku.

Bartosz Grzywacz

Bartosz był drugi w Junior Rok GP, ale przewaga jaką wypracował wcześniej pozwoliła na utrzymanie pozycji lidera i zwycięstwo w tegoroczym pucharze tej kategorii. Wcześniej dołożył jeszcze tytuł mistrzowski w KMP w kategorii Junior Rok GP oraz OKJ. Jerzy miał pecha w pierwszym finale a to uniemożliwiło walkę o dobre pozycje w dalszej części weekendu. Ostatecznie starty zostały w części odrobione i zawodnik weekend podsumował 6. miejscem. W generalce jest piąty, jadnak pamiętajmy, że był nieobecny na 2 rundach. W Senior Roku Olaf był trzeci, ale przewaga jaką wcześniej wypracował spowodowała, że utrzymał pozycję lidera w generalce. W Shifterze chłopaki również zrobili swoje – zajęli dwa pierwsze miejsca.

Podium Shifter Rok

Zwycięstwo we wszystkich kategoriach, w których się ścigamy zaowocowało otrzymaniem biletów-przepustek na światowy finał Roka, który w połowie października odbędzie się we włoskim Lonato. Dzięki otrzymanym biletom Bartosz, Olaf i Kacper mają zagwarantowany bezpłatny udział w tej prestiżowej imprezie.

Następne zawody za miesiąc. Wcześniej planujemy odbyć jeszcze jakiś mocny trening 😉

Zapraszamy do galerii zdjęć TUTAJ oraz do odwiedzenia naszego profilu Facebook.

Bilety na Finał Światowy Rok Cup Superfinal 2020