Zwycięstwo w Bydgoszczy!

AMO Racing Team - Rok Cup Poland 2021 - Bydgoszcz

26 lipca 2021 - Zwycięstwo w Bydgoszczy!

Kolejna odsłona pucharu Rok Cup Poland odbyła się na Kartodromie Bydgoszcz. Harmonogram zawodów zakładał trening oficjalny oraz dwa pierwsze finały każdej kategorii Rok w piątek oraz kolejne dwa finały w sobotę. Tym razem zawodników naszego teamu mogliście oglądać w Junior i Senior Rok’u.

Kary w wyścigu pierwszym nieco zmieniły układ tabeli i nasi juniorzy mieli sporo pracy w wyścigu drugim. Zwłaszcza Gabi i Olek. W sobotnich wyścigach oboje ponownie mieli nieco pecha i brali udział w kontaktach z rywalami. To skutecznie utrudniło powalczenie o dobry rezultat. Ostatecznie Gabriela sklasyfikowana została na 12 miejscu a Olek na 14 miejscu.

bartosz_p1_bydgoszcz

Dużo lepiej poradził sobie Bartosz, który zanotował niezłe p4 i p2 w piątek i na półmetku zawodów był na 3 miejscu. Sobotnie finały rozegrał jak na mistrza przystało i oba podsumował pięknie wywalczonym zwycięstwem. To spowodowało, że wygrał zawody i zgarnął kolejny puchar do kolekcji. Obecnie prowadzi w klasyfikacji generalnej sezonu 2021!

Nieco spokojniej było w Senior Roku. Tam w akcji oglądaliśmy Igora i Jakuba. Igor oba piątkowe finały ukończył na 3 miejscu. W sobotę utrzymał pozycję i również był dwukrotnie 3. Takie też miejsce zajął na koniec rundy. Kuba ponownie na piątkę. P5, P5, P7 i P5 oraz ostatecznie 5 miejsce w zawodach i pamiątkowy dyplom na zakończenie zawodów.

jakubjarosz_seniorrok_bydgoszcz

gabiskrobacz_juniorrok

olek_juniorrokgp