AMO Racing Team

AMO Racing Team – podstawowym celem zespołu jest osiąganie sportowych sukcesów na arenie krajowej i zagranicznej oraz promocja sportu kartingowego. Zawodnicy AMO Racing Team obsługiwani są kompleksowo a także mają bezpośredni dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych. Wykwalifikowana i doświadczona karda inżynierów technicznych i mechaników dba, aby sprzęt zawsze był precyzyjnie przygotowany i gotowy do walki na torze.

AMO Racing Team

Sezon 2018 – podsumowanie

Krajowy sezon kartingowy zakończony. W tym roku nasz zespół reprezentowany był przez 6-ciu zawodników. Franek, Olaf, Kacper i Hubert ścigali się we wszystkich rundach Pucharu Rok Cup Poland, natomiast Igor i Jasiek tylko w wybranych seriach. Nasi zawodnicy tradycyjnie wzięli udział w Mistrzostwach Polski a także Międzynarodowym Finale Światowym Rok Cup, który odbył się we włoskim Lonato. Nie zabrakło także naszej obecności na targach motoryzacyjnych oraz Verva Street Racing 2018. Zawodnicy AMO Racing Team w sezonie 2018:

 

ROK MINI
Franek Hałatnik

Franek

ROK JUNIOR
Olaf Tyrakowski

Olaf

ROK SHIFTER
Igor Lejko

igor_www_2018

ROK GP14
Jan Galeja

jasiek_www_2018

ROK GP14
Kacper Nadolski

Kacper

ROK GP14
Hubert Kowalczyk

Hubert

Sezon 2017 – podsumowanie

Sezon 2017 zakończony!

Nasi zawodnicy startowali w rozgrywkach ROK CUP POLAND, Mistrzostwach Polski oraz rozgrywkach ROK CUP ITALIA – AREA NORD.

W połowie sezonu doszło do niewielkich zmian – z teamu odszedł Hubret Laskowski a pod namiotem zagościli nowi zawodnicy – Olaf Tyrakowski (ROK Mini) i Kacper Nadolski (ROK Junior)

Największe sukcesy sezonu to zdobycie tytułu Mistrza Polski Młodzików przez najmłodszego Franka oraz tytuł Mistrza Pucharu ROK CUP w kategorii ROK GP przez Igora. W tej samej kategorii (ROK GP) Hubert zajął świetne 3 miejsce! Oboje otrzymali stypendia finansowe ufundowane od PKN Orlen w ramach Akademii Orlen Team.

AMO Team - Gala 2017

AMO Racing Team podczas zawodów kartingowych w sezonie 2017…

amo_racing_team
amo_racing_team_1

ROK BABY
Franek Hałatnik

franek_halatnik

ROK GP14
Hubert Kowalczyk

hubert-kowalczyk

ROK GP14
Igor Lejko

igor-lejko

ROK MINI
Olaf Tyrakowski

olaf_amo_team

ROK JUNIOR
Kacper Nadolski

kacper_amo_team

ROK MINI
Hubert Laskowski

hubert-laskowski

Sezon 2016 – podsumowanie

Zespół AMO Racing Team może uznać sezon 2016 za bardzo udany. Nasi zawodnicy odnosili sukcesy na arenach krajowych, a także międzynarodowych, w kategoriach serii ROK, a także Mistrzostwach Polski.

Największym sukcesem naszego zespołu w sezonie 2016 było zdobycie tytułu Mistrza Polski przez Igora Lejko w klasie GP15. Igor zwyciężył również w klasyfikacji generalnej Pucharu ROK CUP POLAND. Tytuł Mistrza Polski zdobył również Szymon Urbaniak startujący w klasie JUNIOR ROK. Szymon osiągnął również duży sukces podczas Finału Światowego ROK-a w Lonato zajmując 5 miejsce!!!

Również nasz najmłodszy zawodnik Franek Hałatnik pokazał się z bardzo dobrej strony zdobywając tytuł II Wicemistrza Polski w Mistrzostwach Polski Młodzików.

Pozostałe wyniki naszego zespołu:
BABY ROK:

Franek Hałatnik – 12 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu ROK CUP, 9 miejsce w Mistrzostwach Polski.
MINI ROK:

Hubert Laskowski – 16 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu ROK CUP, 15 miejsce w Mistrzostwach Polski.

Dlaczego AMO Racing Team ?

Obsługa zawodników w naszym Racing Teamie to najlepszy sposób na zapewnienie kompleksowej opieki serwisowej podczas zawodów i treningów.

  • To pełne zaplecze serwisowe i bezpośredni dostęp do wszystkich części zamiennych,
  • To specjalnie przygotowany namiot serwisowy i przeszkolony zespół mechaników,
  • To opieka merytoryczna i pomoc organizacyjna dla każdego zawodnika.

Masz pytania?  Potrzebujesz pomocy?  Zapraszamy do kontaktu.