AMO Racing Team

AMO Racing Team – podstawowym celem zespołu jest osiąganie sportowych sukcesów na arenie krajowej i zagranicznej oraz promocja sportu kartingowego. Zawodnicy AMO Racing Team obsługiwani są kompleksowo a także mają bezpośredni dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych. Wykwalifikowana i doświadczona karda inżynierów technicznych i mechaników dba, aby sprzęt zawsze był precyzyjnie przygotowany i gotowy do walki na torze.

AMO Racing Team

NOWOŚĆ W 2019 !!!

Ruszamy z projektem skierowanym do najmłodszych, już 4-5 latków a także osób które chcą sprawdzić swoje możliwości w profesjonalnym gokarcie. Do Państwa dyspozycji będzie przeznaczony sprzęt kartingowy, taki sam jakiego używają najlepsi zawodnicy na świecie, hala kryta na której będą się odbywać pierwsze zajęcia a także otwarty tor kartingowy na którym ścigają się zawodnicy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu jako zespół jesteśmy dostępni dla Was nie tylko we Wrocławiu ale również w Radomiu co jest dużym ułatwieniem logistycznym oraz pomaga lepiej przygotować indywidualny program treningowy.

Zapraszamy chętnych do współpracy w sezonie 2019 w szczególności dzieci i młodzież do kategorii Pokazy Baby ROK, Baby ROK, Mini ROK i Junior ROK.

Sezon 2018 – podsumowanie

Krajowy sezon kartingowy zakończony. W tym roku nasz zespół reprezentowany był przez 6-ciu zawodników. Franek, Olaf, Kacper i Hubert ścigali się we wszystkich rundach Pucharu Rok Cup Poland, natomiast Igor i Jasiek tylko w wybranych seriach. Nasi zawodnicy tradycyjnie wzięli udział w Mistrzostwach Polski a także Międzynarodowym Finale Światowym Rok Cup, który odbył się we włoskim Lonato. Nie zabrakło także naszej obecności na targach motoryzacyjnych oraz Verva Street Racing 2018. Zawodnicy AMO Racing Team w sezonie 2018:

 

ROK MINI
Franek Hałatnik

Franek

ROK JUNIOR
Olaf Tyrakowski

Olaf

ROK SHIFTER
Igor Lejko

igor_www_2018

ROK GP14
Jan Galeja

jasiek_www_2018

ROK GP14
Kacper Nadolski

Kacper

ROK GP14
Hubert Kowalczyk

Hubert

Sezon 2016

Zespół AMO Racing Team może uznać sezon 2016 za bardzo udany. Nasi zawodnicy odnosili sukcesy na arenach krajowych, a także międzynarodowych…

zobacz więcej

Sezon 2017

Nasi zawodnicy startowali w rozgrywkach ROK CUP POLAND, Mistrzostwach Polski oraz rozgrywkach ROK CUP ITALIA – AREA NORD…

zobacz więcej

Dlaczego AMO Racing Team ?

Obsługa zawodników w naszym Racing Teamie to najlepszy sposób na zapewnienie kompleksowej opieki serwisowej podczas zawodów i treningów.

  • To pełne zaplecze serwisowe i bezpośredni dostęp do wszystkich części zamiennych,
  • To specjalnie przygotowany namiot serwisowy i przeszkolony zespół mechaników,
  • To opieka merytoryczna i pomoc organizacyjna dla każdego zawodnika.

Masz pytania?  Potrzebujesz pomocy?  Zapraszamy do kontaktu.