AMO Racing Team

AMO Racing Team – podstawowym celem zespołu jest osiąganie sportowych sukcesów na arenie krajowej i zagranicznej oraz promocja sportu kartingowego. Jeżeli chciałbyś dowiedzieć się więcej o naszym zespole, interesuje Cię karting i chciałbyś spróbować swoich sił – skontaktuj się z nami!

AMO Racing Team

Sezon 2017

Sezon 2017 rozpoczęty!

Wierzymy, że dzięki naszemu zaangażowaniu do tego co robimy i waleczności naszych podopiecznych osiągniemy jeszcze większe sukcesy.

Nasi zawodnicy będą startować w rozgrywkach ROK CUP POLAND, Mistrzostwach Polski oraz rozgrywkach ROK CUP ITALIA – AREA NORD.

W połowie sezonu doszło do niewielkich zmian – z teamu odszedł Hubret Laskowski a pod namiotem zagościli nowi zawodnicy – Olaf Tyrakowski (ROK Mini) i Kacper Nadolski (ROK Junior)

amo_racing_team
amo_racing_team_1

ROK BABY
Franek Hałatnik

franek_halatnik

ROK GP14
Hubert Kowalczyk

hubert-kowalczyk

ROK GP14
Igor Lejko

igor-lejko

ROK MINI
Olaf Tyrakowski

olaf_amo_team

ROK JUNIOR
Kacper Nadolski

kacper_amo_team

ROK MINI
Hubert Laskowski

hubert-laskowski

Sezon 2016 – podsumowanie

Zespół AMO Racing Team może uznać sezon 2016 za bardzo udany. Nasi zawodnicy odnosili sukcesy na arenach krajowych, a także międzynarodowych, w kategoriach serii ROK, a także Mistrzostwach Polski.

Największym sukcesem naszego zespołu w sezonie 2016 było zdobycie tytułu Mistrza Polski przez Igora Lejko w klasie GP15. Igor zwyciężył również w klasyfikacji generalnej Pucharu ROK CUP POLAND. Tytuł Mistrza Polski zdobył również Szymon Urbaniak startujący w klasie JUNIOR ROK. Szymon osiągnął również duży sukces podczas Finału Światowego ROK-a w Lonato zajmując 5 miejsce!!!

Również nasz najmłodszy zawodnik Franek Hałatnik pokazał się z bardzo dobrej strony zdobywając tytuł II Wicemistrza Polski w Mistrzostwach Polski Młodzików.

Pozostałe wyniki naszego zespołu:
BABY ROK:

Franek Hałatnik – 12 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu ROK CUP, 9 miejsce w Mistrzostwach Polski.
MINI ROK:

Hubert Laskowski – 16 miejsce w klasyfikacji generalnej Pucharu ROK CUP, 15 miejsce w Mistrzostwach Polski.

Dlaczego AMO Racing Team ?

Obsługa zawodników w naszym Racing Teamie to najlepszy sposób na zapewnienie kompleksowej opieki serwisowej podczas zawodów i treningów.

  • To pełne zaplecze serwisowe i bezpośredni dostęp do wszystkich części zamiennych,
  • To specjalnie przygotowany namiot serwisowy i przeszkolony zespół mechaników,
  • To opieka merytoryczna i pomoc organizacyjna dla każdego zawodnika.

Masz pytania?  Potrzebujesz pomocy?  Zapraszamy do kontaktu.