Oferta AMO Sportsystem

AMO-Sportsystem to jedyny oficjalny importer i dystrybutor OTK Kart Group w Polsce, aktualnie największego producenta sprzętu kartingowego na Świecie. Grupa OTK produkuje silniki marki VORTEX i podwozia marek TONY KART, KOSMIC KART, LN KART (Lando Norris), EXPRIT KART, EOS i RED SPEED KART. Do grupy OTK należy także firma VORTON, oficjalny dystrybutor opon kartingowych BRIDGESTONE w Europie.

Podwozia kartingowe

tonykart-partner-amo

TONY KART

Włoski producent podwozi kartingowych wyczynowych i rekreacyjnych. Jako jedna z niewielu firm, które powstały na początku rozwoju kartingu w Europie w latach sześćdziesiątych. Przetrwała do dziś i jest uważana za elitę w czołówce światowej o czym świadczą zwycięstwa w mistrzostwach Świata i Europy.

kosmic-partner-amo

KOSMIC

Podwozia KOSMIC powstają w oparciu o doświadczenie i know-how grupy OTK. Marka KOSMIC to jakość i oryginalność, z której korzysta m.innymi Karol Basz – Mistrz Świata 2015 oraz wicemistrz Świata i Europy 2016. Podwozia KOSMIC są cenione przez wielu kierowców i na arenie międzynarodowej odgrywają dużą rolę.

ln_kart

LN KART

Należąca do grupy OTK marka LN Kart sygnowana jest inicjałami znakomitego kierowcy Lando Norris. Podobnie jak Tony Kart, czy KOSMIC podwozia te tworzone są z niespotykaną precyzją i jakością znaną z innych podzespołów grupy OTK.

exprit-partner-amo

EXPRIT

EXPRIT jest synonimem młodości, temperamentu i determinacji. Podobnie jak KOSMIC, czy LN podwozia EXPRIT cechują się najwyższą jakością wykonania a dołączone akcesoria OTK sprawiają, że są chętnie wybierane przez kierowców.

eos_logo

EOS

Marka EOS to najmłodsza marka z grupy OTK. Podobnie jak KOSMIC, czy LN podwozia EOS cechują się najwyższą jakością wykonania a dołączone akcesoria OTK sprawiają, że są chętnie wybierane przez kierowców.

Akcesoria i części podwozi kartingowych

otk-partner-amo

OTK KART PARTS

OTK Kart Group to największy producent sprzętu kartingowego na Świecie. W jej skład wchodzi VORTEX, TONY KART, KOSMIC KART, LN KART (Lando Norris), EXPRIT KART i VORTON.

Silniki Kartingowe

vortex-partner-amo

VORTEX

Włoska firma specjalizująca się produkcji silników kartingowych stosowanych w profesjonalnym sporcie. Tylko rok po wejściu na rynek kartingowy w 1995 r. zdobyła przebojem tytuły mistrzowskie – Świata i Europy. Faza zwycięstw trwa nieprzerwanie do dzisiaj, a firma uważana jest za wzór do naśladownictwa i synonim najwyższej jakości.

Opony Kartingowe

bridgestone-partner-amo

BRIDGESTONE

Japońska firma produkująca opony samochodowe i inne artykuły gumowe. Jedna z pierwszych na świecie produkujących opony do sportu kartingowego. Uważana jest za wiodącą od wielu lat w tej dziedzinie sportu motorowego. Wielokrotny Kartingowy Mistrz Świata i Europy.

levanto-partner-amo

LeVanto

Nowość od sezonu 2021. Specjalna opona wyścigowa dedykowana kategoriom Rok Cup. Produkowana we Włoszech przez doświadczoną firmę LeCont – dostawcę opon do najważniejszych wyścigów kartingowych na świecie.

Systemy Pomiarowe – Telemetria

alfano-partner-amo

ALFANO

Belgijskie systemy pomiarowe dla hobby i wyczynu. Używane aktualnie przez 80% zawodników. Niezawodne i proste w obsłudze. Firma Alfano powstała w 1993 roku i w dalszym ciągu rozwija swoje rozwiązania.

dakton-partner-amo

DAKTON

Włoski system pomiarowy do wyczynu. Niezawodne i stosunkowo proste w obsłudze. Firma DAKTON powstała we współpracy firmami TONY KART i RKS i w dalszym ciągu ulepsza swoje rozwiązania.

Masz pytania?  Potrzebujesz pomocy?  Zapraszamy do kontaktu.