Sezon 2018-2019

AMO Racing Team – to profesjonalny zespół, który obsługuje zawodników podczas zawodów kartingowych w kraju i za granicą. Naszym podstawowym celem jest osiąganie sportowych sukcesów oraz promocja sportu kartingowego – pierwszego kroku do świata sportów motorowych. Zawodnicy AMO Racing Team obsługiwani są kompleksowo a także mają bezpośredni dostęp do najnowszych rozwiązań technologicznych.

Wykwalifikowana i doświadczona karda inżynierów technicznych i mechaników dba, aby sprzęt zawsze był precyzyjnie przygotowany i gotowy do walki na torze. Wieloletnie doświadczenie owocuje sukcesami na torze. Dołącz do nas!

AMO Racing Team

Toja przygoda z motorsportem zaczyna się tutaj !

W 2019 roku wystartowaliśmy z projektem skierowanym do najmłodszych, już 4-5 latków a także osób które chcą sprawdzić swoje możliwości w profesjonalnym gokarcie. Do Państwa dyspozycji jest przeznaczony sprzęt kartingowy, taki sam jakiego używają najlepsi zawodnicy na świecie, hala kryta na której będą się odbywać pierwsze zajęcia a także otwarty tor kartingowy na którym ścigają się profesjonalni zawodnicy.

Dzięki takiemu rozwiązaniu jako zespół jesteśmy dostępni dla Was nie tylko we Wrocławiu ale również w innych miastach, co jest dużym ułatwieniem logistycznym oraz pomaga lepiej przygotować indywidualny program treningowy.

Zapraszamy chętnych do współpracy w szczególności dzieci i młodzież do kategorii Pokazy Baby ROK, Baby ROK, Mini ROK i Junior ROK.

Sezon 2019 – podsumowanie

W sezonie 2019 tradycyjnie skupialiśmy się na krajowych rozgrywkach pucharu Rok Cup Poland i Mistrzostwach Polski rozgrywanych na silnikach Vortex. Odwiedziliśmy także włoskie tory i powalczyliśmy w Rok Cup Italia area nord. Nie zabrakło nas także podczas Międzynarodowego Światowego Finału Rok Cup, który od 2019 roku nosi nazwę SuperFinal.

W barwach naszego teamu ścigał się Igr Lejko, Olaf Tyrakowski, Kacper Nadolski, Franek Palmirski oraz Idalia Czarnocka.

Pojawili się też reprezentanci naszej szkółki kartingowej – przyszli Rokkerzy – Antek, Jasiek, Franek oraz drugi Antek oraz Mateusz :)

Oto kilka naszych sukcesów w 2019:

igor

Igor Lejko
Mistrz Polski w kategorii Shifter Rok;
uczestnik Finału Światowego Rok Superfinal;
uczestnik Mistrzostw Świata w KZ2

senior_rok_zwyciezca

Kacper Nadolski
Mistrz Rok Cup Poland w kategorii Senior Rok;
5 miejsce podczas Finału Światowego Rok Superfinal

olaf_finaly

Olaf Tyrakowski
4 miejsce w Pucharze Rok Cup Poland;
uczestnik Finału Światowego Rok Superfinal

7W4A5069_amo

Franek Palmirski
Vice Mistrz Rok Cup Poland w kategorii Senior Rok;
4 miejsce podczas Finału Światowego Rok Superfinal

amo_1

Szkółka kartingowa
Młodzi Rokkersi podczas zawodów kartingowych Rok Cup Poland

AMO Racing Team na podium - dublet w Zielonej Górze

Dublet w Zielonej Górze
Podwójne podium podczas zawodów w Zielonej Górze – Olaf i Kacper byli najlepsi w swoich kategoriach.

Sezon 2018 – podsumowanie

Krajowy sezon kartingowy zakończony. W tym roku nasz zespół reprezentowany był przez 6-ciu zawodników. Franek, Olaf, Kacper i Hubert ścigali się we wszystkich rundach Pucharu Rok Cup Poland, natomiast Igor i Jasiek tylko w wybranych seriach. Nasi zawodnicy tradycyjnie wzięli udział w Mistrzostwach Polski a także Międzynarodowym Finale Światowym Rok Cup, który odbył się we włoskim Lonato. Nie zabrakło także naszej obecności na targach motoryzacyjnych oraz Verva Street Racing 2018. Zawodnicy AMO Racing Team w sezonie 2018:

 

Franek

ROK MINI
Franek Hałatnik

Olaf

ROK JUNIOR
Olaf Tyrakowski

igor_www_2018

ROK SHIFTER
Igor Lejko

jasiek_www_2018

ROK GP14
Jan Galeja

Kacper

ROK GP14
Kacper Nadolski

Hubert

ROK GP14
Hubert Kowalczyk

Sezon 2017

Nasi zawodnicy startowali w rozgrywkach ROK CUP POLAND, Mistrzostwach Polski oraz rozgrywkach ROK CUP ITALIA – AREA NORD…

zobacz więcej

Sezon 2016

Zespół AMO Racing Team może uznać sezon 2016 za bardzo udany. Nasi zawodnicy odnosili sukcesy na arenach krajowych, a także międzynarodowych…

zobacz więcej

Dlaczego AMO Racing Team ?

Obsługa zawodników w naszym Racing Teamie to najlepszy sposób na zapewnienie kompleksowej opieki serwisowej podczas zawodów i treningów.

  • To pełne zaplecze serwisowe i bezpośredni dostęp do wszystkich części zamiennych,
  • To specjalnie przygotowany namiot serwisowy i przeszkolony zespół mechaników,
  • To opieka merytoryczna i pomoc organizacyjna dla każdego zawodnika.

Masz pytania?  Potrzebujesz pomocy?  Zapraszamy do kontaktu.