Dla mediów

Zapraszamy do współpracy

Jako promotor największej serii kartingowej w Polsce – ROK CUP – możemy zaoferować aktakcyjne formy współpracy, reklamy a także działalności opartej o CSR. Jeżeli chciałbyś, aby Twoja firma była obecna na zawodach – koniecznie skontaktuj się z nami.

Oferta Marketingowa 2017Zainteresowane osoby proszone się o przesłanie danych kontaktowych, w szczególności adres e-mail, na który wyślemy folder informacyjny.

DANE KONTAKTOWE

AMO SPORTSYSTEM

Polna 10, Żerniki Małe
55 – 040 Kobierzyce
tel. 071 3119262

 

tel/fax. 071 3119264
tel.kom. 0601 770 740
e-mail: amo@amo.com.pl

Karting

Sport kartingowy postrzegany jest jako kolebka sportów motorowych i najlepsza szkoła jazdy dla dzieci i młodzieży. Tacy mistrzowie jak Ayrton Senna, Michael Schumacher, Fernando Alonso, Sebastian Vettel czy Lewis Hamilton stawiali swoje pierwsze kroki w kartingu.

 

Polskim tego przykładem jest Robert Kubica, czy Karol Basz – kartingowy Mistrz Świata 2015 oraz Wicemistrz Świata i Europy 2016, kierowca fabryczny włoskiego producenta sprzętu kartingowego OTK Kart Group Srl.

 

Śmiało można stwierdzić, że jest to sport rodzinny, gdyż startujący w nim zawodnicy to często syn/córka w asyście swoich rodziców jako serwisantów sprzętu.

Puchar ROK CUP

W 2003r. Firma OTK powołała do życia markowy puchar kartingowy pod nazwą ROK CUP. Celem tego projektu było stworzenie ogólnodostępnej serii kartingowej, w której może ścigać się każdy, bez konieczności posiadania dużego budżetu i zaplecza serwisowego.

 

Rok Cup Poland jest więc z założenia serią pucharową dla początkujących zawodników, którzy z upływem czasu przekształcają się w kierowców wyścigowych. To właśnie z naszej serii wywodzą się dzisiaj najlepsi polscy kartingowcy, startujący z powodzeniem na arenie międzynarodowej, których idolami są znani polscy kierowcy wyścigowi z Robertem Kubicą czy Kubą Giermaziakiem na czele.

FORMULARZ KONTAKTOWY

Imię i nazwisko

Adres email

Treść wiadomości

 Zapoznałem/am się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w związku z realizacją zapytania wysłanego za pośrednictwem formularza kontaktowego.Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do wysłania zapytania. Państwa dane osobowe będą przetwarzane jedynie w celu obsługi wysłanego zapytania.
Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych, poprawiania lub ograniczenia ich przetwarzania. Administratorem danych jest: AMO Sportsystem Andrzej Ościk z siedzibą w Żernikach Małych, ul. Polna 10, 55-040 Kobierzyce.