Fantastyczne rozpoczęcie sezonu

Bartosz Grzywacz - Słomczyn

06 lipca 2020 - Fantastyczne rozpoczęcie sezonu

Długo wyczekiwana inauguracja sezonu 2020 miała miejsce w miniony weekend. Na Autodromie Słomczyn odbyła się 1 runda Kartingowych Mistrzostw Polski oraz 1 runda pucharu Rok Cup Poland. Mimo sporej przerwy nasi zawodnicy pokazali bardzo dobre tempo a to przełożyło się na końcowy wynik. Wszyscy stawali na podium. Wszystko zaczęło się od dobrej „czasówki”. Mimi, iż inni zawodnicy wykręcali lepsze czasy nasza załoga czekała na wyścigi finałowe. Tam dobra taktyka oraz niemal bezbłędna jazda przełożyły się na ostateczny wynik. Bartosz Grzywacz zwyciężył w Junior Rok GP, Olaf Tyrakowski był drugi w Senior Rok GP a Kacper Nadolski i Franciszek Palmirski zajęli 2- i 3- miejsce w biegowym Shifter Roku. Bartosz i Olaf zgłosili się także do kategorii międzynarodowych OK i OKJ, które patronował PZM. Tam też wywalczyliśmy podium, jednak mimo braku odpowiedniej liczby rywalizujących zawodników wynik w zasadzie można pominąć.

Kilka zdjęć z zawodów zamieściliśmy w GALERII oraz na naszym FaceBook’u.

Kolejne zawody za kilka dni. Ponownie w Słomczynie, ale tym razem puchar Rok Cup Poland!