Jazdy testowe z AMO Racing Team

AMO Racing Team - jazdy testowe

31 sierpnia 2017 - Jazdy testowe z AMO Racing Team

W kartingu jak w każdym innym sporcie motorowym nie osiągnie się sukcesu bez ciężkiej pracy i godzin spędzonych za kierownicą. Jazdy treningowe/szkoleniowe to podstawa a zawodnicy, którzy przodują w swoich kategoriach swój wolny czas spędzają na doskonaleniu technik jazdy i pokonywaniu swoich słabości na torze.

Jazdy testowe jakie przeprowadza AMO Racing Team to także niepowtarzalna okazja, aby usiąść za kierownicą prawdziwego wyczynowego gokarta i zasmakować adrenaliny na prawdziwym torze, na którym rozgrywane są zawody pucharowe!

Jako oficjalny dystrybutor profesjonalnego sprzętu kartingowego w Polsce oferujemy jazdy testowe dla zawodników, którzy posiadają już licencję a także dla osób, które mają mniejsze doświadczenie i w kartingu stawiają dopiero pierwsze kroki.

Z takiej okazji skorzystała Pani Ania i Pan Piotr, którzy wczoraj, 30 sierpnia 2017r, zasiedli za sterami wózków Tony Kart wyposażonych w silniki Vortex – takie same jak zawodnicy startujący w rozgrywkach ROK CUP Poland. Jazdy odbyły się na torze Wallrav Race Center w Zielonej Górze.

Pogoda i nastroje dopisywały od samego rana a nasi goście z ogromną radością i zaangażowaniem wyjeżdżali na sesje treningowe pokonując kolejne kilometry…

Jeżeli ty też chciałbyś spróbować swoich sił w prawdziwym gokarcie wyczynowym – skontaktuj się z nami. Być może będziemy ci mogli pomóc w zorganizowaniu treningu na prawdziwym, zawodowym sprzęcie!