Mocne rozpoczęcie jesieni

vortex_amo_rokcup

31 sierpnia 2018 - Mocne rozpoczęcie jesieni

Przerwa wakacyjna dobiega końca a wraz z nią nadchodzi wyczekiwany powrót zawodników na tory. Jesień tego roku wygląda bardzo interesująco a wrzesień w kalendarzu kartingowym wypełniony jest wydarzeniami, w których oczywiście będziemy uczestniczyć.

Zaczynamy od Family Kart Cup, które już w najbliższy weekend na toruńskiej Awix Racing Arenie. Tegoroczne zmagania są o tyle interesujące, że nagrodami głównymi będą ufundowane przez nas silniki Baby Rok i Mini Rok. Jako Promotor Rok Cup Poland będziemy obecni na tej imprezie i będziemy wspierać wszystkich Rokkersów. W tym samym czasie część naszego teamu wybierze się do Włoch potrenować w Lonato.

Tydzień później, 8-9 września, to finał Rok Cup Italia. We włoskiej Adrii spotkają się zawodnicy z całej europy i powalczą o tytuł najlepszego Rokkera Italii w sezonie 2018. Jednocześnie w Krakowie będziemy obecni na Verva Street Racing 2018. Po raz kolejny zawodnicy Rok Cup Poland zaprezentują się publiczności podczas imprezy, którą patronuje PKN Orlen.

Dwa ostatnie tygodnie września (23.09 i 30.09) to wielkie święto kartingu w Polsce. Wtedy bowiem odbędą się dwie rundy Kartingowych Mistrzostw Polski i Mistrzostwa Polski Młodzików a zawodnicy oprócz tytułów będą mieć ostatnią już w sezonie okazję do wywalczenia biletów na finał światowy International Rok Cup Final 2018…