Pierwsze treningi w 2019 roku

testy_radom

11 marca 2019 - Pierwsze treningi w 2019 roku

Sezon kartingowy startuje co prawda dopiero w kwietniu, ale nasi zawodnicy wiedzą, że bez pracy ciężko o dobry wynik. Za nami już dwa treningi, które odbyliśmy we włoskim Lonato oraz na torze w Radomiu.

Pierwszy weekend marca to testy sprzętu i pierwszy mocny wysiłek dla zawodników naszego Racing Teamu. Olaf z Kacprem wykorzystywali każdą chwilę, by zaliczyć możliwie jak najwięcej okrążeń na włoskim South Garda Karting. Był z nami rownież nasz nowy podopieczny, Antek Bal, który testował kategorię Mini Rok. Dla Antka będzie to pierwszy sezon w kartingu profesjonalnym. Dobre rezultaty z hali a także coraz lepsze tempo na otwartym torze napawają optymizmem.

Tydzień później trenowaliśmy w Radomiu. Kilkoro zawodników szkółki kartingowej, z którą współpracujemy, miała możliwość odbycia profesjonalnych testów na zawodowym sprzęcie – takim, na którym ścigamy się na codzień. Wyniki były również bardzo obiecujące. Była prędkość i chęć rywalizacji a to bardzo dobry znak. Już nie możemy się doczekać startu sezonu…

lonato_antek_bal