Rok Training (Winter) Camp

oboz1

17 grudnia 2018 - Rok Training (Winter) Camp

Rok Training Camp, to cykl szkoleń, które wspólnie z OLSH Motorsport organizujemy dla zawodników ścigających się w pucharze Rok Cup Poland. Tym razem wydarzenie odbyło się Centrum Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku w dniach 14-16 grudnia a zajęcia prowadził Marek Olszewski z Pawłem Legutem. Trzy dni ciężkiej pracy obfite było w aż 9 zajęć – 6 to zajęcia typowo fizyczne a 3 teoretyczne. Dodatkową atrakcją była wycieczka przygodowa.

Wśród 16 zawodników i zawodniczek, które uczestniczyły w obozie nie zabrakło także reprezentanta AMO Racing Teamu. Franek wziął udział we wszyskich zadaniach i dzielnie rywalizował z pozostałymi uczestnikami i uczestniczkami.

Pod koniec zajęć trenerzy byli zgodni i jednogłośnie oznajmili, że zauważyli znaczący postęp w porównaniu do poprzednich edycji obozu. Miejmy nadzieję, że przełoży się to na wyniki w sporcie już w przyszłym sezonie.

Dziękujemy zawodnikom za zaangażowanie, trenerom za poświęcenie a rodzicom i opiekunom za zaufanie. O dalszych planach szkoleniowych będziemy informować na naszej stronie i naszym fanpage a także na FB serii Rok Cup Poland.

oboz2