Rusza dziecięcy program AMO Racing Team

program_2019

25 stycznia 2019 - Rusza dziecięcy program AMO Racing Team

Sport kartingowy jest jedną z najciekawszych i bardzo dynamicznych dyscyplin motorsportu. Poza walorami czysto sportowymi jest również niezwykłą szkołą, która uczy samodyscypliny, zasad fair play, daje pierwszą słodycz zwycięstwa ale również gorzki smak porażki. Kształtuje osobowość, uczy szybkiej analizy a także współpracy w zespole. Wszystko to pomaga młodym osobom przygotować się do podejmowania dobrych decyzji, nie tylko na torze ale również w życiu codziennym.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu AMO Racing Team, w prowadzeniu zespołu wyścigowego w Polsce a także w zagranicznych mistrzostwach, przyszedł czas na kolejny krok. Przy współpracy z Motorsport Solutions Jakuba Wysockiego ruszamy z projektem skierowanym do najmłodszych, już 4-5 latków a także osób które chcą sprawdzić swoje możliwości w profesjonalnym gokarcie. Do Państwa dyspozycji będzie przeznaczony sprzęt kartingowy, taki sam jakiego używają najlepsi zawodnicy na świecie, hala kryta na której będą się odbywać pierwsze zajęcia a także otwarty tor kartingowy na którym ścigają się zawodnicy.
Dzięki takiemu rozwiązaniu jako zespół jesteśmy dostępni dla Was nie tylko we Wrocławiu ale również w Radomiu co jest dużym ułatwieniem logistycznym oraz pomaga lepiej przygotować indywidualny program treningowy.

AMO Racing Team jest profesjonalnym zespołem kartingowym działającym w Polsce od 13 lat. Obsługą zawodników zajmują się osoby z bardzo dużym doświadczeniem w kartingu a także wyścigach i rajdach samochodowych. Dzięki naszej wiedzy oraz zagranicznym kontaktom możemy pokierować karierą zawodniczą również w innych dyscyplinach motorsportu.

Zapraszamy chętnych do współpracy w sezonie 2019 w szczególności dzieci i młodzież do kategorii Pokazy Baby ROK, Baby ROK, Mini ROK i Junior ROK.

Tegoroczny program przewiduje starty w wyścigach Pucharu ROK CUP Poland w Polsce, we Włoszech a także w Niemczech.

Zapraszamy do kontaktu:

Szkółka kartingowa:
Jakub Wysocki
E-mail: motorsportsolutions07@gmail.com
tel. +48 502 567 601

AMO Racing Team:
Damian Mazur
E-mai: damian.mazur@amo.com.pl
tel. +48 531 989 668