Udany występ w Cheb

Hubert

21 maja 2018 - Udany występ w Cheb

Bardzo udany weekend zaliczyli polscy Rokkersi, którzy wystąpili w 2 serii Rok Cup Germany odbywającej się na Kartarena Cheb. Ponieważ runda zaliczana jest do cyklu Rok Nations Cup, to wśród 8 Polaków nie zabrakło również zawodników naszego teamu.  W ramach cyklu zawodnicy walczą o dodatkowe „bilety” uprawniające do bezpłatnego startu w finale światowym ROK CUP 2018, który tradycyjnie odbędzie się we włoskim Lonato. Czeska arena była dla nas nowością, ale zawodnicy szybko opanowali tor i już podczas sesji treningowych prezentowali doskonałe tempo.

W Rok Mini zaciekłą walkę o pozycję wice lidera stoczył Franek. Kilka niezłych akcji a także skuteczne blokowania zaowocowały tym, że nasz 10-letni podopieczny dwukrotnie finiszował jako trzeci! W seniorach Hubert nie przeraził się trzecim miejscem po czasówce i jeszcze mocniej podkręcił tempo, czego efektem było dwukrotne zwycięstwo!

Przed nami tylko trzy dni przerwy, bo już w czwartek z samego rana wyjeżdżamy do Zielonej Góry na trening. W pierwszy weekend czerwca to Niemcy przyjadą to nas i po raz drugi (tym razem w ramach Rok Cup Poland) wspólnie powalczymy na torze.

Franek