Warsaw Motor Show z kartingiem

IMG_5259_fb

21 listopada 2018 - Warsaw Motor Show z kartingiem

Udział Promotora Rok Cup Poland w największych targach motoryzacyjnych możemy śmiało nazwać udanym. W tym roku, podobnie jak w poprzednim, goście mieli możliwość zobaczyć jak na żywo wygląda prawdziwy gokart wyczynowy i poznać zasady rozgrywek na krajowym podwórku. Pod naszym namiotem wystawiliśmy oryginalne maszyny tegorocznych Mistrzów Pucharu i Mistrzów Polski w kategoriach Rok. Nie zabrakło też gokarta Daniela Zająca, który wygrał Finał Światowy w kategorii Rok Expert.

Podczas gali podsumowano też program #GirlsOnTrack i ogłoszono wyniki krajowych eliminacji do międzynarodowego projektu o tym samym tytule. Natalia Lelek z Nosówki – do tej pory jeździła amatorsko z rodziną. Joanna Piwowarek z Piaseczna – od 5 lat trenuje karting po 4 razy w tygodniu i Michalina Sabaj z Krakowa – od 8 lat trenuje karting. Jeździ z licencją w zawodach Rok Cup Poland. Te trzy dziewczyny będą reprezentować Polskę w na Euro Finale, który odbędzie się na Le Mans.

Głównym ambasadorem tegoroczego Warsaw Motor Show został Richard Hammond, a oprócz niego pojawili się Karolina Pilarczyk, Maciej Wisławski, Bryan Bouffier, Gosia Rdest, Bartosz Ostałowski, Aleksandra Kutz oraz influencerzy – Kickster, Moto Doradca oraz Zachar OFF. Do tego hypercary, supercary, rajdówki, wyścigówki, strefa kobiet, symulatory i cała moc motoryzacyjnych wrażeń skupionych na powierzchni ponad 100 tys. m2. Jednym słowem – każdy mógł znaleść coś dla siebie.

Kolejna edycja już w październiku 2019r.